tel: 502 682 956
Umów się na wizytę

GABINET

„Ludzka stopa jest machiną o mistrzowskiej konstrukcji oraz dziełem sztuki” Leonardo da Vinci

 

Ludzka Stopa składa się z 26 kości, co oznacza, że obydwie stopy stanowią 1/4 wszystkich kości naszego organizmu. Nasze stopy w ciągu całego życia uderzają o podłoże około 10 milionów razy. Zadaniem ich jest utrzymanie równowagi ciężaru ciała w pozycji pionowej i  amortyzowanie wstrząsów. Są jednym z organów produkujących najsilniejszy zapach. Stopy odzwierciedlają stan  zdrowia i wpływaja na aktywność ruchową. Pomimo że są tak istotne dla naszego  zdrowia wciąż najmniej o nie dbamy. Jak wynika z badań 80% naszego społeczenstwa cierpi z powodów różnych dolegliwości w obrębie kończyn dolnych.

Gabinet Podologiczny został stworzony z myślą o osobach borykających się z problemami stóp, chcących zlikwidować lub złagodzić dysfunkcje w ich obrębie. W gabinecie oferujemy kompleksową i fachową pomoc. Wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne jak i lecznicze na stopach. Wspomagamy leczenie wrastających paznokci, stopy cukrzycowej, usuwamy nadmierne zrogowacenia, odciski, nagniotki, modzele, prowadzimy terapię pękających pięt i rozpadlin, pobieramy materiał do badań pod kątem grzybicy. Oferta zabiegów skierowana jest do dzieci, kobiet w ciąży, osób niepełnosprawnych, osób starszych, diabetyków, sportowców i wszystkich innych którzy mają problemy ze stopami. 

 

Stopy noszą nas przez całe życie dlatego zadbajmy o nie aby nie sprawiały nam bólu i dyskomfortu podczas chodzenia.

 

Oprócz specjalistycznej pielęgnacji stóp w gabinecie wykonywane są zabiegi kosmetyczne dłoni (manicure klasyczny, hybrydowy, japoński) , pielęgnacja oprawy oka (henna brwi i rzęs)  oraz depilacja  woskiem.

 

 
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.